Nie, nie śnisz, od jakiegoś czasu słyszymy w mediach społecznościowych o nowym obwodzie padel który byłby częściowo finansowany przez dwie firmy o międzynarodowej renomie: Amazon i Netflix…

Ten obwód, już o tym rozmawialiśmy, nazywa się ostateczny Padel Wycieczka. Według naszych źródeł tor, który chce się skupić na Hiszpanii i nie chce prosić o wyłączność tych, którzy będą na nim grać, mógłby skorzystać z dość znacznych inwestycji, nie chcąc jednak konkurować z Premier Padel.

Rzeczywiście, wola Ostatecznego Padel Tour ma raczej na celu umożliwienie rozkwitu młodym zawodnikom i zapewnienie bardziej profesjonalnych wydarzeń Hiszpanii, która po trzynastu w 2023 r. cztery w nowym kalendarzu Premier Padel. A jeśli FIP zamierza zorganizować kilka najważniejszych turniejów FIP Tour w Hiszpanii, jak widzieliśmy wczoraj w Valladolid, rynek jest na tyle duży, że mógłby wspierać inne zawody. To właśnie w to wyłom Ostateczny zamierza się spieszyć Padel Wycieczka.

Ale to, co nas dzisiaj interesuje, to to, czy Netflix i Amazon znajdą się wśród akcjonariuszy tego obwodu. A priori nie, to tylko plotka, która wynika z faktu, że dwóch założycieli obwodu, Hugo Lopez-Velarde i Yayo Muñoz de Cote, pracuje odpowiednio w Amazonie i Netfliksie.

Te dwie duże firmy nie powinny zatem na razie inwestować w obwód, ale w pracowników w schemacie organizacyjnym Ultimate. Padel Tour, może to być całkiem możliwe w przyszłości. Ale wcześniej poczekajmy, czy ten obwód naprawdę ujrzy światło dzienne...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !