NXPadel uruchomił NXPadel Wybór, trzy pola padel w limitowanej edycji z trzema estetykami i trzema historiami.

W styczniu ubiegłego roku byliśmy już zaskoczeni pojawieniem się na portalach społecznościowych NXPadel, bardzo różne zwiastuny od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Filmy, w których widzimy zalety stoków NXPadel, ale nie tylko. Nic nie stało się przypadkiem i po raz kolejny nasza ciekawość została pobudzona.

Odpowiedź na nasze pytania czekała do 9 lutego, czyli dnia, w którym m.in. poprzez specjalne wydarzenie transmitowane na żywo na wszystkich swoich kanałach cyfrowych włoski producent boisk padel ogłosiła swój najambitniejszy projekt, który według Nicola Ceresoli, dyrektor generalny firmy, wyznacza początek zupełnie nowego i niespotykanego dotąd sposobu rozumienia relacji z dziedziną padel, po raz pierwszy oderwany od aspektu czysto technicznego i gotowy na pobudzenie bardziej sugestywnej strony.

Jest to limitowana edycja kolekcji tzw NXPadel Wybór : trzy pola padel, dostępny na rynku w Od 10 kwietnia w nakładzie 1 numerowanych egzemplarzy, które mają na celu zadziwić i zawojować serca graczy padel.

Tym samym towarzyszące projektowi hasło „Cud kultowej ekskluzywności” celowo podkreśla intencję NXPadel i nabiera pełnego znaczenia… lub prawie.

Rzeczywiście pozostaje jeszcze jedno słowo do zbadania: podstawowe znaczenie ma słowo „ikoniczny”, ponieważ odnosi się ono do estetyki każdej z tych trzech dziedzin sztuki. padel specjalny. Natychmiast rozpoznawalna i wyjątkowa estetyka w tej branży.

Dawid, widmo i drewno to nazwy trzech dzieł, które ożywiają NXPadel Wybór.

Ziemia NXPADEL

Dawid przedstawia konstrukcję z włókna szklanego, której powierzchnia przypomina odcienie marmuru, z białymi i szarymi żyłkami biegnącymi wzdłuż solidnych filarów, kontrastując z czernią podłogi. Ten kort jest przeznaczony dla tych, którzy cenią czyste linie i subtelne akcenty, zapewniając wrażenia wizualne zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. A ZeroS czarny został wybrany tak, aby uzupełniał biel marmurkowego włókna szklanego, wydobywając każdy szczegół i niuans.

Spectre NXPADEL

Widmo zmierza w stronę stylu futurystycznego, łącząc ciemne odcienie czerni przerywane ognistoczerwonymi detalami. Tekstura przywołuje wygląd włókna węglowego, sugerując prędkość i dynamikę. To odważny wybór dla graczy poszukujących przestrzeni do gier odzwierciedlającej energię i pasję.

Drewno NXPADEL

Drewno nawiązuje do spokoju natury dzięki słupkom z prawdziwego drewna, ciepłym odcieniom brązu i zielonej podłodze. Ta kraina zaprasza do wciągających wrażeń, gdzie miękkość naturalnych materiałów inspiruje spokój i koncentrację. Cała konstrukcja doskonale współgra z jasna zieleń ZeroS.

David, Spectre, The Timber… Czy wybrałeś już tego, który najlepiej Cię reprezentuje?

Tagi