Parowanie Alejandry Salazar i Sofii Araujo dobiegło końca. Jak ogłoszono na Instagramie, obaj gracze kończą współpracę.

Sygnały ostrzegawcze świadczące o tym rozstaniu mogliśmy zobaczyć w Barcelonie podczas finału Master, gdzie zrozumienie między Portugalczykiem a Madrylańczykiem nie wydawało się optymalne. To, co wtedy wydawało się oczywiste, stało się teraz oficjalne: w 2024 roku obie kobiety nie będą grać po tej samej stronie toru.

Alejandra chciała podziękować Sofii za te kilka miesięcy spędzonych razem. Jeśli porozumienie na torze nie było optymalne, obu graczom nie udało się zdobyć tytułu, na zewnątrz wydaje się, że nawiązali dobrą przyjaźń.

Od teraz czekamy, aby zobaczyć, z kim każdy z nich będzie kontynuował współpracę w następnym sezonie. Plotki wskazują na zupełnie nowa para Salazar / Icardo i powrót Araujo u boku Riery. Czy zostaną zweryfikowane?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !