Tym razem nie była to informacja fałszywa. Od wczorajszego wieczoru media ogłaszają to wszędzie rozstanie Ale Galana i Juana Lebrona.

Biorąc jednak pod uwagę serię plotek zmierzających w tym samym kierunku w ciągu ostatniego roku, uzasadnione było zachowanie ostrożności w odniesieniu do tej możliwości.

I nieuchronnie plotka pewnego dnia stała się rzeczywistością, a rozstanie odbyło się w dość dziwnej atmosferze.

Choć obaj Hiszpanie są zadowoleni ze świetnej współpracy, ostatnia porażka w Katarze z Garrido/Yanguasem pozostawi gorzki posmak w ich partnerstwie.

Przez cały mecz Juan LeBron wydawał się zdenerwowany... Czy decyzja o rozstaniu została podjęta wcześniej, czy też był to impuls do słynnego meczu w Katarze? Biorąc pod uwagę poziom, jaki zaprezentowała „1” w Riyadzie, wyraźnie można wyobrazić sobie bezpośrednią reakcję Madrileniańczyka, zirytowanego zachowaniem swojego kolegi z drużyny podczas meczu…

lebrona galana

W tych warunkach tor Chingotto / Galan staje się wyraźniejszy. Jak ogłoszono wczoraj wieczorem w dniu Padel Magazinewielu widzi współpracę Fede Chingotto i Ale Galan.

Co więcej, Fede Chingotto właśnie ogłosił na Instagramie zakończenie współpracy z Momo Gonzalezem. Fakt na pierwszy rzut oka zaskakujący, gdy wiemy, że zaledwie dwa dni temu Argentyńczyk powiedział nam, że preferuje projekty długoterminowe i chce pracować z Momo długoterminowo. Ale teraz nie można odmówić projektu z Ale Galanem i jeśli „Super Raton” nie wyklucza możliwości odnalezienia Juana Tello pewnego dnia, na razie wydaje się, że jest on na dobrej drodze do poznania zupełnie nowego kolegi z drużyny…

Na razie nic oficjalnego, więc będziemy musieli trochę poczekać, zanim dowiemy się więcej. Pamiętajcie, że pary Lebron/Galan i Gonzalez/Chingotto są zarejestrowane w Acapulco, zatem zobaczymy te duety w akcji jeszcze trochę.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.