Mocno się tego spodziewaliśmy : Jessica Castello i Claudia Jensen postanowiły wrócić do siebie w tym sezonie. Dwaj młodzi gracze, którzy rozpoczęli razem rok 2023 i osiągnęli doskonałe wyniki, będą zatem ponownie po tej samej stronie toru w 2024 roku.

Po zaskoczeniu swojego świata na początku poprzedniego sezonu Jensen i Castello nieoczekiwanie postanowili się rozstać. Oczywiście perspektywa połączenia sił z bardziej doświadczoną zawodniczką, w tym przypadku Veroniką Virsedą, spodobała się młodemu reprezentantowi Argentyny. Jednak po dość udanym etapie z Hiszpanką Claudia zdecydowała się wrócić z Jessicą, która doświadczyła pewnych trudności na prawej stronie z Araujo, zanim odnalazła swoją naturalną stronę i wznowiła marsz do przodu z Osoro.

Dwóch graczy, którzy są teraz wyposażeni przez tę samą markę (Bullpadel) i którzy w tym roku zagrali po raz pierwszy w finale Master, postanowili zatem wspólnie rozpocząć nowy etap, jak ogłosili na Instagramie.

Gracze, którzy zajmują odpowiednio 9. i 13. miejsce w rankingu FIP, z zupełnie nowym statusem, rozpoczną swój etap 2.0. Ci, którzy wystartują jako szósta para na świecie, z pewnością będą dążyć do zbliżenia się do Top 4, a nawet do osiągnięcia nieco lepszego wyniku, jeśli szybko odzyskają automatyzm i będą kontynuować swoje postępy!

Znamy już pierwsze siedem par sezonu 2024, okaże się, z kim Victoria Iglesias i Claudia Fernandez będą kontynuować swoje kariery!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !