W niebezpieczeństwie od czasu przejścia burzy OtisThe Premier Padel Meksyk Major został oficjalnie odwołany. FIP usunęła turniej ze swojego kalendarza.

Ciężki cios dla Premier Padel, po Gizie P1, przełożony ze względu na konflikt izraelsko-palestyński, teraz jest to Major Meksyku, który miał odbyć się w dniach 27 listopada – 3 grudnia w Acapulco, który musi zostać odwołany. Powód: burza Otis, która spowodowała ciężkie szkody ludzkie i materialne w nadmorskim kurorcie.

Jak wyjaśniono w oficjalnym komunikacie prasowym, tor będzie próbował przełożyć zawody na późniejszy termin, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację, nic nie jest pewne.

Na chwilę obecną pozostał już tylko jeden turniej Premier Padel planowane na 2023 r.: Milano P1, które odbędzie się w dniach 4–10 grudnia. Czy obwód finansowany przez QSI będzie w stanie zaoferować w tym roku kolejny turniej? Odpowiedź w nadchodzących dniach!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !