Ponieważ okno transferowe dobiega końca, właśnie ogłoszono nową parę dla pań: Barbara las heras et Victoria Iglesias. Ten obiecujący sojusz został oficjalnie ogłoszony w entuzjastycznym poście na Instagramie Victorii Iglesias.

Barbara las heras, wiek 31 roku i obecnie 78ème w klasyfikacji FIP, przygotowuje się do powrotu po poważnej kontuzji. Rzeczywiście ten, który łączy medycynę i padel w zeszłym sezonie przeszedł operację więzadła krzyżowego przedniego kolana i ma nadzieję szybko wrócić do 100% formy i odzyskać miejsce w czołowej dwudziestce.

Z drugiej strony Victoria Iglesias, 30 roku et 19ème w klasyfikacji FIP, stara się zbliżyć do sławnego Top 16. Wybierając doświadczoną zawodniczkę, jaką jest Barbara, którą dobrze zna, grając z nią w hiszpańskiej selekcji, Victoria wybiera niezawodnego partnera. Jeśli oczywiście wróci do swojego najlepszego poziomu…

Jeśli tak się stanie, ta para będzie miała wszelkie atuty, aby ubiegać się o miejsce w finale głównym!

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.