Trochę się tego spodziewaliśmy, biorąc pod uwagę najnowsze ruchy z ostatnich dni : Veronica Virseda i Aranzazu Osoro postanowili połączyć siły.

To oficjalne, obaj gracze podzielili się wiadomością na Instagramie, udostępnią trasę w 2024 roku podczas różnych turniejów na torze Premier Padel.

Zatem to 12. i 17. gracz w rankingu FIP decyduje się na połączenie w pary. Razem mają gwarancję znalezienia się w czołówce rozstawionych w pierwszych turniejach i z pewnością będą chcieli zaangażować się w walkę o Top 4.

Mający odpowiednio 27 i 32 lata Osoro i Virseda to dwaj doświadczeni gracze, którzy są w kwiecie wieku. Przyzwyczajeni do nie poddawania się na torze, zaproponują parę, która z pewnością będzie konkurencyjna i nigdy nie będzie łatwo się z nią zmierzyć.

Od teraz czekamy, czy Jessica Castello i Claudia Jensen wrócą do siebie oraz z kim Victoria Iglesias i Claudia Fernandez rozpoczną rok 2024. Mamy nadzieję, że odpowiedzi będą bardzo szybkie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !