Nie panikujcie, wszyscy fani, finały Premier Padel Puerto Cabello P2 w Wenezueli będzie można śledzić na żywo na kanale YouTube Premier Padel od północy (czasu francuskiego).

Zaczniemy od finału kobiet, a następnie finału mężczyzn.

Delfina Brea i Bea Gonzalez będą się wreszcie starały o pierwszy tytuł w tym sezonie przeciwko Alejandrze Salazar i Tamarze Icardo, które wykorzystały emeryturę pary Claudia Fernandez / Gemma Triay.

Wirus będzie więc atakował do końca, a przede wszystkim zauważamy, że Triay/Fernandez nie zdążył rozegrać ani jednego meczu w Wenezueli. Albo to ona zyskała na zbrodniach, albo to ona na nich ucierpiała. Tym razem na korzyść Salazara / Icardo, który podpisze pierwszy finał w 2024 roku.

Jeśli chodzi o mężczyzn, to finał marzeń, ponieważ nie będziemy mieli nic więcej ani mniej niż pierwsza para na świecie, Agustin Tapia / Arturo Coello, przeciwko nowej parze, o której tyle mówiło się Ale Galan / Fede Chingotto, która dlatego podpisują pierwszy finał dla swojego pierwszego stowarzyszenia.

Do zobaczenia o 23:XNUMX na Youtube.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.