Co za występ na Aconcagua Arena! Argentyńczycy mogli doświadczyć nowego wyczynu żywej legendy Bela, któremu towarzyszył nieustępliwy Arturo Coello.

Jeśli P1 Madrytu nie miało niespodzianek w półfinałach (pierwsze 4 miejsca), to z Mendonza jest zupełnie inna! Po wyeliminowaniu Lebrona / Galana, teraz padają Sanyo i Tapia!

„Szef” Bela był bardzo poruszony pod koniec tego spotkania. „Dla nas, Argentyńczyków, którzy wyjechali do Hiszpanii dawno temu, zawsze chcemy dać naszą najlepszą wersję tutaj, w Argentynie, a to czasami działa przeciwko nam. Do całej publiczności nie przestawaj zapełniać stadionów, aby zobaczyć 20-letnich piłkarzy, takich jak Arturo”, wyraził Fernando we łzach.

Taktycznie Bela i Coello zdominowali parę nr 3 tego turnieju. Pomimo kilku prób dostosowania planu gry, Sanyo i Tapia nie były w stanie odwrócić sytuacji: Bela / Coello był wyżej, jak mówią statystyki. Ocena końcowa: 6/4 6/3.

Dwa kolejne wielkie mecze w programie: Silingo/Belluati vs Paquito/Di Nenno, a następnie Chingotto/Tello vs Stupa/Lima!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !