Być może niektórzy z Was rozpoznają jej nazwisko na liście zawodników obecnych na P1000 dnia 4Padel Bordeaux: Emilia Lojt, były francuski tenisista, udało się dotrzeć do półfinału tego pierwszego P1000 sezonu.

Emilie Loitto jest 19 turnieje WTA wygrał w swojej karierze m.in 16 debel. Była także członkiem francuskiej drużyny Fed Cup, zwyciężył w 2003 roku przeciwko Stanom Zjednoczonym i finalista w następnym roku przeciwko Rosji.

Dziś znajduje się na terenie padel że znajdziemy stare tenisistka, francuski oddział numer 100. Połączyła siły z Maria Lefevre (11. francuski). Ta para jest tym bardziej niepokojąca, że ​​obaj gracze są leworęczni, co jest bardzo rzadkie w grach padel, to jest oczywiste.

Para Lefevre’a/Loita jest w semi-final tego P1000 z 4Padel z Bordeaux. Jest przeciwna pierwszemu nasieniu, Martin/Détriviere.

Możesz śledzić to spotkanie na Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.