Czas na ćwierćfinały tego P1000.

Z tej okazji znajdziemy pięknych ludzi na terenie 4Padel z Montreuila jak pewien Cyril Hanouna. Gwiazdorowi w najbliższą sobotę będzie towarzyszył młody Hiszpan, Borys Castro, 26 lat i 354. miejsce na świecie. Bardzo potężny zawodnik, który wniesie siłę do pary francusko-hiszpańskiej. Obaj przyjaciele rozpoczną rywalizację dziś po południu przeciwko tej parze Deverre/Toussaint którzy swój ostatni mecz wygrali 6/3 – 6/3 z Guguinem / Benzekrim.

Z listy rejestrujących wyłaniają się inne nazwy, jak np Yanna Auradou i Nicolasa Rouanneta (rozstawiony 1). Obaj gracze rozegrają swoje pierwsze spotkanie przeciwko sobie Cateau / Degalberta

Wreszcie w ten weekend w 93. będzie obecna także kolejna dobrze znana para na torze. Ta złożona z Romaina Sicheza i Thomasa Mitjana. Ten ostatni będzie musiał uporać się z parą Bourgoin / Quillet Monchiet.

Początek działań wojennych około 16:30.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.