I jej Yanna Auradou i Nicolasa Rouaneta (TS1), który znajdziemy w finale tego P1000 4Padel Z widokiem na Montreu Pierre Perez Le Tiec / Damien Lozano.

Ten ostatni nieco wcześniej w niedzielny poranek pokonał duet Pommier/Grodenic 6/1 – 6/1. Na scenie centralnej będzie to zwycięstwo pary Rouanet/Auradou 6/2 – 6/2 z Mitjaną i Sichezem, które umożliwi rodakowi z Ile-de-France i jego partnerowi dostęp do ostatniego wydarzenia zawodów.
Pomimo dobrego początku meczu Mitjana i Sichez prowadzili w pierwszym secie 2:0. Obaj przyjaciele stracili 9 meczów z rzędu. W drugiej rundzie wrócili do 3/2, ale pękli i przegrali 6/2 6/2.

Finał będzie można śledzić na żywo od godziny 14:00 na stronie YouTube Padel Magiczny telewizor a wszystkie informacje na temat tego konkursu znajdziesz na naszej stronie kanał informacyjny.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.