Za to klaśnięcie P1000 Bourg-les-Valence, z długo oczekiwanym finałem pomiędzy Juliena Seurina/Adriena Dandoisa et François Authier / Justin Lopes.

Pod koniec wielkiej bitwy pomiędzy obiema drużynami przewagę ostatecznie objęła para Lopes/Authier. Dlatego Drôme ma swoich mistrzów: François Authier / Justin Lopes : 6/3 6/4.

Pierwszy set na korzyść Lopesa/Authiera

Rozmawialiśmy już o tym kilka razy, ale po raz kolejny warunki podczas finału w Bourg-Lès-Valence były szczególnie skomplikowane. Wiatr wiał mocno w to niedzielne popołudnie z bardzo burzliwe niebo.

Obu zespołom bardzo trudno było ułożyć grę, szczególnie w przypadku lobów, które były szczególnie trudne do wykonania podmuchy przeniosły kule.

Wreszcie ten pierwszy set zostanie wygrany 6/3 w wykonaniu pary Lopes/Authier.

Przerwa w najlepszym momencie

Julien Seurin i Adrien Dandois rozpoczęli drugą rundę znacznie lepiej, szybko prowadząc wynik, z przerwą wcześniej. Jednak kilka drobnych niedokładności z ich strony pozwoliło przeciwnikom wrócić na wynik.

Z tyłu trwała gra serwisowa bez przerwy. Jeśli jednak partie Justina Lopesa i François Authiera zostały szybko wygrane, Julien Seurin i Adrien Dandois musieli zapisz kilka punktów przerwania na ich zaangażowaniu.

Wreszcie w czas pieniędzy, przy stanie 5/4 dla pary Authier/Lopes, Justin i François zacieśnili grę, doskonale przewidując ruch przeciwników. W białej grze, François Authier i Justin Lopes udali się na spotkanie: 6 / 3 6 / 4.

Statystyki Finał P1000 BlV
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.