Duża taca P1000 z Cap d'Agde, w tym 2 mecze, które udało Ci się śledzić na żywo z Antoine’em Serresem.

Mecze na żywo

  • Mecz 1: Boutier/Ferrara kontra Wagner/Le Panse

Simon Wagner i Loic le Panse bez przesady dostają się do półfinału P1000 w Cap d'Agde. Opanowując swój ćwierćfinał od początku do końca, rozstawienie z numerem 2 nigdy podczas tego meczu nie zostało przełamane, co stanowi dowód ich konsekwencji i poziomu. Miejscowy Nicolas Boutier i jego partner Vincent Ferrara mogą żałować, że nie spróbowali wygrać meczu. Być może zabrakło im odrobiny agresywności, aby postawić pod znakiem zapytania rozstawienie z numerem 2. Końcowy wynik: 6/3-6/4.

  • Mecz 2: Hugounencq / Joris kontra Seux / Durand

Rozstawiony z numerem 1 awans do półfinału. Statystyka podsumowująca ten mecz: 7 zachowanych break pointów. Mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby Maxime Joris i Arthur Hugounencq nie obronili 7 break pointów lub gdyby Thomas Seux i Valentin Durand wykorzystali swoje break pointy! Niezwykle solidny w kluczowych momentach (4 złote punkty zdobyte na 5) i bardzo mocny na torze, wyznaczający tempo przez cały mecz, rozstawiony z numerem 1 bez drżenia zakwalifikował się do półfinału.

Płyta główna

Jutro półfinały mogą ulec zmianie. Rzeczywiście ze względów technicznych w klubie mecze mogą zostać przeniesione. Powiemy Ci więcej. Półfinały powinny odbyć się około godziny 10:XNUMX, jak zawsze Padel Magazyn telewizyjny.

Na szczycie tabeli bez niespodzianek z drugim rozstawionym Wagnerem/Le Panse, który zmierzy się z czwartym rozstawionym Gourre/Sanchezem. Na dole tabeli rozstawieni z numerem 2 Hugounenq / Jose zagrają z rozstawionym z numerem 4 Molinero / Perez, który pokonał Fonteny'ego / Cancel (TS1).

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.