Caen będzie wibrować, drżeć i kibicować swoim drużynom na zupełnie nowych torach klubu. Mogliśmy zobaczyć kilka bardzo dobrych meczów, a także kilka niespodzianek za ten pierwszy P1000 w Normandii.

Dylan Guichard i Maxime Forcin utrzymali pierwsze miejsce w tabeli i zapewnili sobie miejsce w półfinale, w którym zmierzyli się z parą Boilevin/Mitjana.

Thomas Mitjana i Alexandre Boilevin (TS4) przestraszyli się jednak w ćwierćfinale, w którym zmierzyli się z miejscowymi Markiem Durieux i Mathieu Paumardem. Duet Mitjana/Boilevin był bardzo bliski rozczarowania po spotkaniu, które trwało nieco niecałe dwie godziny. Przełamani w trzecim secie, zdołali wrócić do wyniku. Jednak dwukrotnie prowadzili, a dogonił ich lekkomyślny Paumard/Durieux. Do rozstrzygnięcia pomiędzy obiema drużynami potrzebny był tie-break, ponownie bardzo blisko.

Na szczycie tabeli znajdują się Julien Pes i Gautier Boutel (TS7), którzy mogliby na tym zyskać pakietu nasion numer 2, Wagner/Garcia. Zakończyli wielką epopeję pary Viseur/Edon, która dwukrotnie miała szczęście, gdyż została wykluczona z pierwszej rundy po opuszczeniu pary Cardo/Cotinaud.

To już koniec także dla pary Hue/Foure. W ćwierćfinale rozstawienie z numerem 3 przypadło osobie silniejszej od niej. Florent Thevenot i Adrien Maigret mogą sobie pogratulować solidnego meczu z parą numer jeden na szczycie tabeli.

Półfinały odbędą się w najbliższą niedzielę od godziny 9:30 Padel Mag TV z pierwszym plakatem przedstawiającym pary Pes/Boutel i Maigret/Thevenot:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.