Le P1000 od Lesigny zastrzegł sobie część niespodzianek i oferuje nam zupełnie nowy finał z udziałem czterech graczy, którzy nigdy nie dotarli do tego etapu finału P1000. Niezależnie od wyniku, będziemy zatem świadkami poświęcenia nowej zwycięskiej pary w P1000.

Fala Reya / Dizy'ego

Thomas Rey i Alexandre Dizy wciąż zadziwiają. Wyeliminowali ze stołu rozstawionego z numerem 1 Simona Wagnera i Jérémy’ego Garcię. Niewielu spodziewało się porażki tej pary, wielkich faworytów zawodów. Jednak para z numerem 9 turnieju narzuciła swoją grę od pierwszego seta. Po niemal 40 minutach Rey i Dizy sprawili niespodziankę wygrywając tego seta 7/6. Pęd był wówczas zbyt silny na ich korzyść, spychając Wagnera i Garcię na dalszy plan. Końcowy wynik na korzyść rozstawionego z numerem 9: 7/6 6/1.

Sichez / Duprat: seria nowości trwa

Romain Sichez i Bilal Duprat pokonali także rozstawionych z turnieju 4. Nicolasa Boutiera i Thomasa Seuxa. Sichez/Duprat utrzymuje impet z poprzedniego dnia, prezentując wysoki poziom gry i umiejętność wykorzystywania oferowanych im szans. Dziś prawdą jest, że TS4 nigdy nie udało się wejść do gry. Będzie to także pierwszy finał dla pary z numerem 15 turnieju i jest to już osiągnięcie paryskiej pary w tym turnieju.

W tym finale po raz kolejny będą słabszymi.

Finał

Finał zaplanowano na żywo od godziny 15:XNUMX Padel Magazyn telewizyjny.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi