P1000 UrbanPadel Kontynuacja Le Mans w tę niedzielę z dwoma półfinałami i pierwszymi czterema rozstawieniami, z których wszyscy zgłosili się.

W ten sposób stwierdzamy, że Mitjana jest powiązany z tym turniejem w Coulombeau. Rozstawiony z numerem 3 pokonał Reya / Bossé z numerem 7 w dwóch setach 6/3 6/4.

Dla rozstawionego z numerem 1 Garcia/Perez Le Tiec nie ma problemu także ze zwycięstwem w dwóch setach nad Sichez/Quillet: 6/2 6/4.

Po drugiej stronie tabeli znajdziemy parę Boilevin/Brouillard, która pokonała mecz w pułapkę Inzerillo/Gerson w dwóch setach: 7/6 6/2.

Wreszcie, w przypadku czwartego rozstawionego w turnieju, Durieux / Paumard, była to szczególnie jego pierwsza runda, która mogła być ostatnią przeciwko Truong / Durban (4), odnosząc zwycięstwo w trzech setach, po którym nastąpiło spokojniejsze zwycięstwo w dwóch setach z rozstawionym z numerem 18 Gonzaleza / Duponta 6/6 3/6.

tablica miejskapadel-Le Mans

Od godziny 10:XNUMX znajdziemy:

  • Mitjana / Coulombeau kontra Garcia / Perez Le Triec
  • Boilevin/Brouillard kontra Durieux/Paumard

Na żywo :

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.