Rozstawiony z numerem 1 początkowo nie chciał tracić dużo czasu w tę niedzielę P1000 Panie z Isère, w Grenoble Tennis Padel. Lucile Pothier i Louise Bahurel nie pozostawił żadnej szansy Géraldine Sorel i Catherine Lalanne wygrywając 6/0 6/1 w zaledwie 40 minut.

W finale P1000 tak naprawdę nie było meczu, a dominacja pary Bahurel/Pothier była niezaprzeczalna. Oni nie mieli nie ma break pointu do obrony w tym spotkaniu. W przeciwieństwie do doświadczonej pary Lalanne/Sorel, która straciła bramkę 6 breaków z 9 break pointów.

Szybki mecz, który można również wytłumaczyć kontuzją Géraldine po incydencie w decydującym tie-breaku (5/4) jej półfinału. Catherine i Géraldine i tak zdołały wygrać ten finał, jednak energia, jaka pozostała podczas tego meczu, trwała ponad 2h30, a kontuzja mocno zagroziła ich szansom na tytuł.

Zdobyli ponad dwukrotność punktów (49 do 24). Lucile Pothier i Louise Bahurel w tym finale grali w trybie przyspieszonym. Dlatego podnoszą trofeum ostatnie 1000 PXNUMX w tym miesiącu listopadzie.

Jednakże pod wodzą Loïca Revola, sędziego turnieju, gracze dali nam wspaniały występ przez cały weekend, ze świetnymi bitwami i bardzo zaciętymi meczami… aż do finału.

Klaskanie na zakończenie tego historycznego pierwszego meczu w ten weekend w Grenoble Tennis Padel. Było to także pierwsze kobiece P1000 Vision zorganizowane w Isère.

Gratulacje dla zwycięzców i drużyny Grenoble Tennis Padel za organizację i usługi oferowane zawodnikom: hotele partnerskie, fizjoterapeuci, busy, sala fitness itp.

Dobry powrót do zdrowia dla Géraldine, która wyszła z powodu ładnego skręcenia…

STATYSTYKI BAHURELA POTHIERA
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.