Podczas P1500 zawodów All In Villefranche w kategorii kobiet rozstawiona z numerem 2 została pokonana przez rozstawioną z numerem 3 w trzech rundach. Rzeczywiście Marie-Amélie Dardaine i Charlotte Soubrié, choć wygrały pierwszą rundę 6/4, w dwóch kolejnych setach przegrały 6/4 6/3 z nową parą utworzoną Fiona Ligi / Tiffany Phaysouphanh.

Trzeci set był szczególnie trudny dla Tiffany, która pomimo interwencji medycznej w kostce zdołała poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Wygląda na to, że doznała lekkiego skręcenia.

W finale zmierzą się z Jessicą Ginier i Lucile Pothier. Biorąc pod uwagę występ tej ostatniej w półfinale, gdzie znakomicie zademonstrowali swoją wyższość, wygrywając 6/1 i 6/2 z Mélissą Martin i Louise Bahurel, można by pomyśleć, że mecz jest już zakończony. Wicemistrzowie Francji spisali się podczas tego półfinału naprawdę znakomicie.

Finał rozpoczyna się w klubie Villefranche

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.