Przez cały turniej będą dowodzić swoją łodzią: Maxime Joris i Philémon Raichman były święte P1500 Spirit Padel. Udało Ci się śledzić ten finał pomiędzy Pierre'a Vincenta i François Authier do Maxime’a Jorisa i Philémona Raichmana Padel Magiczny telewizor.

W niezwykle wyrównanym finale rozstawiony z numerem 2 Raichman/Joris którzy będą mogli lepiej zarządzać gorącymi momentami tego spotkania. Ostateczny wynik po 1h30 gry: 7 / 5 7 / 6.

Pierwszy zestaw zawisł

Po pierwszych meczach tego spotkania trudno byłoby cokolwiek typować. Obydwu zespołom udało się dotrzymać swoich zobowiązań. Nawet jeśli pierwsze alarmy dotyczyły usług rozstawionego z numerem 1, po kilku gemach przy stanie 30-30 i kilku przełamaniach, dobrze obronili François i Pierre.

Wreszcie sytuacja uległa zmianie w końcówce pierwszego seta. Miejscowi stracili 12 punktów z rzędu, czyli trzy straty z rzędu, co dało pierwszego seta Philémonowi Raichmanowi i Maxime Jorisowi. Rozstawiony z numerem 2 przejmuje zatem prowadzenie w finale i zbliża się nieco do koronacji w Lyonie.

PIERRE VINCENT FRANCOIS AUTHIER P1500 ESPRIT PADEL

Druga runda napięcia

Na początku drugiej rundy rozstawiony z numerem 1 miał pewne problemy z powrotem do gry. Pierre Vincent, który radził sobie tak dobrze w pierwszych meczach, w tym meczu wydawał się całkowicie przyćmiony. Ciągle popełnia błędy i dodaje jeszcze więcej pewności Philémonowi i Maxime'owi w tym meczu.

Jednak Pierre i François nie bez powodu są rozstawieni z numerem 1 w tym turnieju. Obaj gracze wracają do gry i debaty są wyrównane. W drugiej rundzie będziemy musieli doprowadzić do decydującego tie-breaka. Jeśli zostaniesz uzależniony na początku gry, tak będzie ostatecznie Philémon i Maxime przejmują prowadzenie. Logiczne jest, że wygrają w tym finale.

Philémon i Maxime byli tym bardziej niesamowici, że w turnieju nie stracili ani jednego seta. Ich głównym atutem była przede wszystkim konsekwencja.

RAICHMAN JORIS P1500 ESPRIT PADEL

Tak kończy się ostatnie P1500 roku 2023, po wspaniałym zwycięstwie Philémona Raichmana i Maxime'a Jorisa. To jednak nie koniec rywalizacji. Wygaśnięcie: P1000 Evergo Boulogne od 10 do 12 listopada.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.