Pierwsze dwa nasiona spadły, P1500 Jarville firmy Total Padel, pozostawiając możliwość outsiderami zapewnić sobie miejsce w finale.

Mannarino / Armagnac kwalifikuje się, oszczędzając punkt meczowy

Na szczycie tabeli z zaskoczenia rozegrała się prawdziwa bitwa w parterze Nathan Courrin / Thomas Seux, w przeciwieństwie do pary rozstawionej 3 Matthieu Armagnac i Morgan Mannarino. Do rozstrzygnięcia pomiędzy obiema drużynami potrzebne były trzy sety, które nie chciały zmarnować szansy na dotarcie do finałowej rundy losowania finałowego.

Nathan i Thomas przegrali pierwszego seta, ale nie poddali się, wygrywając drugie, aby podtrzymać nadzieję. Niestety doświadczenie Matthieu i Morgana było kluczowe w decydującym tie-breaku trzeciego seta. Jednak Nathan i Thomas mieli punkt meczowy na poziomie 6/6, 7-6.

Zwycięstwo 6/3 3/6 7/6 dla Matthieu Armagnaca i Morgana Mannarino, którzy ponownie zwyciężyli mecz w trzech setach!

Finał dla Forcina/De Meyera

W dolnej części tabeli spotkanie było nie mniej intensywne Nicolas Rouanet i Norman Sanchez (TS1) i Maxime Forcin / Dorian De Meyer (TS4). Mecz, w którym do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były także trzy sety.

Nicolas i Norman rozpoczęli spotkanie znakomicie, wygrywając pierwszy akt 6/4. Tyle że Maxime i Dorian nie powiedzieli ostatniego słowa i w półfinale zdecydowali się na decydującego seta.

Wreszcie korzyść zostaje wykorzystana dla outsiderami Forcin/De Meyer, którzy pojechali szukać swojego miejsca w finale: 4/6 6/3 6/4.

Finał odbędzie się dziś po południu o 14:15 w TSB Jarville i można go śledzić tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.