To pierwsza wielka niespodzianka P1500 Padel Arena kampusu : para Fouré/Hue właśnie zaprezentowała się znakomicie, eliminując rozstawionego z numerem 2, Courrina/Mourę, w dwóch setach: 6/2 i 6/4.

Wraz z przedwczesną eliminacją Courrina i Moury na szczycie tabeli pojawia się szansa. Wielu czekało, aż ta para zajdzie dalej w turnieju. Nathan Courrin i Baptiste Moura zostali wyprzedzeni przez potężną parę w postaci Lilian Fouré i Florian Hue. Należy zauważyć, że Fouré i Hue grali już wcześniej rano, była to ich pierwsza runda przeciwko parze z kwalifikacji.

COURRIN MOURA P1500 PADEL KAMPUS ARENY

Jeśli eliminacja pary Courrin/Moura jest małym zaskoczeniem, to warto pamiętać, że wiele par w tym turnieju prezentuje podobny poziom. Biorąc to pod uwagę, Lilian Fouré i Florian Hue mają teraz zapewnione miejsce w ćwierćfinale. Zmierzą się z nasieniem numer siedem, Wagner/Muesser, którym udało się pokonać parę Dandois/Forichon w dwóch setach: 7/6 i 6/4.

Aby śledzić szczegółowy program i Aby zobaczyć inne wyniki, przejdź na oficjalną stronę turnieju. Dodatkowo będzie można na żywo obejrzeć jeden z popołudniowych ćwierćfinałów Padel Magazyn telewizyjny.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi