Podobnie jak w przypadku mężczyzn, w finale wyłonimy dwie ulubione pary Miejskie P2000Padel Nantes-Carquefou. Jak zobaczysz, istnieje wiele podobieństw między stołem kobiecym a stołem męskim.

Podobnie jak Bastien Blanqué i Thomas Leygue (mężczyźni TS1), Lucile Pothier i Charlotte Soubrié, które niedawno ogłosiły utworzenie stowarzyszenia na rok 2024, są bezkompromisowe w tym P2000. Zawodniczki francuskiej drużyny, które w Carquefou nie straciły jeszcze ani jednego seta, w starciu z Mélanie Ros i Marie Maligo były bezkompromisowe. Po wyrównanym pierwszym secie czołowi rozstawieni przyspieszyli, aby wygrać w dwóch setach i nieco ponad godzinę. Końcowy wynik 7/5 6/1 dla Lucile i Charlotte, które kwalifikują się do finału.

Z nimi zmierzą się dziś po południu po finale mężczyzn Tiffany Phaysouphanh i Fiona Ligi. Podobnie jak Mercadal i Maigret (TS2 mężczyzn), ta druga nowa para będzie miała trudne wejście do zawodów (zwycięstwo w trzech setach z Rabasem/Loitem), zanim odpuści konie. Teraz już dobrze osadzone Tiffany i Fiona nie dały Laurze Buteau i Deborah Alquier żadnych szans. Zwycięstwo 6/1 6/0 dla drugiego rozstawionego, który awansuje do finału.

Zbiórka od 15:00 na torze nr 2, aby śledzić spotkanie.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !