Wielki hit dla Bullpadel co przyciąga w swoje szeregi Pabla Cardonę. Hiszpańska marka, do której należą już między innymi Fede Chingotto, Paquito Navarro, Martin Di Nenno, Juan Tello, Alex Arroyo i Javi Leal, widzi, że jej męski zespół zostanie wzmocniony przez utalentowanego młodego zawodnika.

Po zdobyciu 34. pozycji w WPT 19-letni leworęczny udowodnił w tym sezonie, że w przyszłości będzie trzeba na niego liczyć. Ten potężny gracz o wadze 1 na 88, który zajmuje „jedynie” 58. miejsce w rankingu FIP, początkowo będzie miał misję powrotu do Top 35, zanim być może będzie miał nadzieję na coś lepszego?

Tak czy siak, ma pala Bullpadel że mieszkaniec Meridy będzie teraz kontynuował karierę. Podobnie jak Alex Arroyo, a nawet Javi Leal, jest z Bullpadel Ionic Power, dzięki której Pablo wydestyluje swoje potężne uderzenia. Od tego tygodnia będziemy go również śledzićPuchar sześciokątny !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !