Le World Padel Tour Madrid Master będzie turniejem szczególnie emocjonującym, ponieważ będzie to turniej ostatni w karierze Pabla Limy.

Do stolicy Hiszpanii odejdzie jedna z legend tego sportu, zawodnik, który trzy lata z rzędu spędził na szczycie tabeli padel świata, z niejakim Fernando Belasteguinem.

Teraz 37-letni Brazylijczyk czuje, że jego organizm nie pozwala mu już grać na takim poziomie, na jakim by chciał, i woli przestać grać, póki jest jeszcze czas.

Nie ma szczęścia dla „Cañon de Porto Alegre”. przeciwko Juanowi Lebronowi i Ale Galanowi, że on i Agustin Silingo rozpoczną swój turniej w Caja Magica.

Dość powiedzieć, że szanse na zwycięstwo są nikłe, ale nigdy nie wiadomo, czy dwóch weteranów może zostać przewyższonych możliwością spędzenia jeszcze jednego dnia w tym wyjątkowym turnieju.

Innymi słowy, czy Silingo i Lima zdołają dokonać wyczynu w starciu z zawodnikami Mariano Amata?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !