Już o tym rozmawialiśmy, Pablo Lima gra w tym tygodniu w Madrycie swój ostatni turniej w roli profesjonalnego zawodnika.

Natomiast Brazylijczyk, który gra z innym weteranem, Agustinem Silingo, nie miał szczęścia w losowaniu, gdyż rozpocznie rywalizację z Lebronem i Galanem. Losowanie nie do końca łatwe, ale nie przeszkadza zawodnikowi, który wkrótce będzie obchodził swoje 37. urodziny.

Rzeczywiście, tak jak on zadeklarowaliśmy naszym kolegom z AS, mieszkaniec Porto Alegre, który z radością żegna się z zawodowym światem wraz z Agustinem Silingo, jest raczej zadowolony z sytuacji: „Nie narzekam, bo jeśli przegramy, będzie to mecz z jedną z najlepszych par na świecie, a jeśli wygramy ten mecz i będziemy kontynuować przygodę, będziemy mieli wiele zasług”.

Czy weteranom uda się dokonać wyczynu w starciu z dwójką zawodników, którzy niedawno stracili trenera? Odpowiedź dziś po południu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !