Padel Magazine - padel Francuski zwycięzcą miesiąca czerwca!

Nie, nie śnisz, to też nie żart i zawdzięczamy to klubowi Paddel Plus w Tuluzie - Blagnac, który zmierzył się z barcelońskim klubem CP SAN-CRISTOBAL (Hiszpania-Terrassa).

7 i 8 czerwca 2014 roku słynny klub z Tuluzy, który przywiózł posiłki z drużyną klubu Castres i Castres Occitan, zabrał do hiszpańskiego klubu w ramach zawodów międzyklubowych organizowanych między Francją a Hiszpanią. .

Najczęściej przysługiwało nam „to wstyd”, „nie byliśmy daleko” po porażkach naszych Francuzów na ziemiach katalońskich…. Tyle że to było przed 7 i 8 lipca!

Rzeczywiście, francuskie drużyny narzuciły się drużynom hiszpańskim!

Jednak drużyna hiszpańska powitała drużynę francuską swoim przytłaczającym upałem i atmosferą godną Pucharów Davisa.

Myśleliśmy, że francuskie pary są sparaliżowane i zmęczone, ale wstały.

W niezwykłej atmosferze spotykają się francuskie drużyny są w końcu narzucone !!

Po raz pierwszy w HISZPANII francuski klub pokonał hiszpański klub! Zespoły Castre i Toulouse-Blagnac mogą być z nich dumne.

Finał wygrał zespół PADDLE PLUS (Bastien BLANQUE i Arnaud RANNI). Zespół PADDLE PLUS, któremu udało się również wygrać finał 1 / 2 (Arnaud GUILLIEM i Michael LAPEYRADE)

To wydarzenie było wielkim sukcesem i wiele zawdzięczamy klubowi Terrassa w Barcelonie, który otrzymał francuskie drużyny jak królowie.

Królowie odnaleźli swoją ziemię ze wspomnieniami, które pozostaną na całe życie.

Przygoda na padlu dopiero zaczyna się w naszych ukochanych krajach. Nasze kluby na południu Francji pokazały nam głos! Podążajmy za nimi!

Franck Binisti - Padel Magazine

[typ pola = ”informacje”]Padel Magazine chciałbym również pogratulować graczom Blagnac, którzy przynieśli honor Francji, osiągając półfinały! Dobra robota! [/ Box]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.