Padel Magazine - Francuska wiosło jest wielkim zwycięzcą czerwca!

Nie, nie śnisz, to też nie jest żart, i jesteśmy to winni klubowi Paddel Plus w Tuluzie - Blagnac, który zmierzył się z klubem barcelońskim CP SAN-CRISTOBAL (Hiszpania-Terrassa).

7 i 8 June 2014, słynny klub w Tuluzie, który wrócił z drużyną klubu Castres i Castres Occitan, wzmocnił swoją pozycję w klubie hiszpańskim w ramach międzyklubu zawodów między Francją a Hiszpanią ,

Najczęściej mieliśmy prawo „zawstydzić”, „nie byliśmy daleko” po klęskach naszych Francuzów na katalońskich ziemiach ... Tyle że było to przed 7 i 8 w lipcu!

Rzeczywiście, francuskie drużyny narzuciły się drużynom hiszpańskim!

Jednak drużyna hiszpańska powitała drużynę francuską swoim przytłaczającym upałem i atmosferą godną Pucharów Davisa.

Myśleliśmy, że pary francuskie są sparaliżowane i zmęczone, ale dotarły do ​​przodu.

W niezwykłej atmosferze zespoły francuskie są w końcu narzucone !!

Po raz pierwszy w HISZPANII francuski klub pokonał hiszpański klub! Zespoły Castre i Toulouse-Blagnac mogą być z nich dumne.

Finał wygrał zespół PADDLE PLUS (Bastien BLANQUE i Arnaud RANNI). Zespół PADDLE PLUS, któremu udało się również wygrać finał 1 / 2 (Arnaud GUILLIEM i Michael LAPEYRADE)

To wydarzenie było wielkim sukcesem i wiele zawdzięczamy klubowi Terrassa w Barcelonie, który otrzymał francuskie drużyny jak królowie.

Królowie odnaleźli swoją ziemię ze wspomnieniami, które pozostaną na całe życie.

Przygoda na padlu dopiero zaczyna się w naszych ukochanych krajach. Nasze kluby na południu Francji pokazały nam głos! Podążajmy za nimi!

Franck Binisti - Padel Magazine

[typ pola = ”informacje”]Padel Magazine chciałbym również pogratulować graczom Blagnac, którzy przynieśli honor Francji, osiągając półfinały! Dobra robota! [/ Box]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.