Marka tablic wyników specyficzna dla padel, Padel Wynik, pojawi się w Stowarzyszeniu Sportowym Phénix de Tahiti.

Klub Polinezji Francuskiej jest organizatorem American Express Padel Puchar od 23 do 28 kwietnia na świeżym powietrzu: konkurs niezatwierdzony w formacie Grand Chelem tenis z tabelą eliminacji bezpośrednich. Oznacza to, że w rozgrywkach mężczyzn (92 pary) i kobiet (48 par) każda drużyna ma gwarantowany tylko jeden mecz w formacie B2 (super tie-break w trzecim secie).

Dziewięć paneli Padel Wynik zostanie wyświetlony podczas finałów, które zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia. Jako przypomnienie, Padel Score to wyjątkowo lekka tablica wyników zaprojektowana do wyświetlania wszystkich formatów gier padel i wyposażone w banery Velleda® do oznaczania nazw drużyn. Panel o szerokości 49 cm i długości 48 cm wyposażony jest w trzy przyssawki umożliwiające przymocowanie go do okna zewnętrznego oraz dwa haczyki umożliwiające zawieszenie go na kratce.

Odkrywać Padel Oceń i uzyskaj najbardziej odpowiednią metodę wyświetlania dla padel, jest tutaj.

Padel Wynik
Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!