Nierzadko można zauważyć, że w niektórych miastach kompleksy padel instalowane są w miejscu starej infrastruktury sportowej. Tak jest w przypadku Saint-Lô w Manche, gdzie elektryczne tory kartingowe ustąpiły miejsca torom wyścigowym. padel.

U źródeł projektu leży dwóch lokalnych mieszkańców, Gary'ego Chastasa i Angelo Ferraro, zagorzali fani małej żółtej piłki. Kiedy poprzedni właściciele obiektu przeszli na emeryturę, ci dwaj Normanowie natychmiast skorzystali z okazji, uznając to za idealne miejsce na realizację swojego pomysłu. Rzeczywiście hangar o powierzchni 3 m² i wysokim suficie wydaje się spełniać wszystkie oczekiwania pary.

PadelMax będzie zatem miał 5 działek padel, gra laserowa, a także wspaniały budynek klubowy, w którym kibice mogą cieszyć się meczem i wspominać go przy drinku i domowej roboty planszy.

Angelo Ferraro, który stanie na czele nowego klubu, przewiduje inaugurację około lutego 2024 r. Lokalni kibice padel będą zatem musieli poczekać trochę dłużej, zanim osiągną swój najlepszy par 3.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.