Rozpoczęły się działania wojenne, w ten piątekw PadelUjęcie Saint-Etienne, w którym w najbliższy weekend odbędą się ostatnie zawody P1500 kobiet w sezonie 2023. W programie m.in. 26 graczy w pierwszej pięćdziesiątce będą obecni na stokach i będą starali się zgarnąć tytuł i te cenne 1.500 punktów za ranking.

Od początku tygodnia celem klubu było zapoznanie początkującej żeńskiej publiczności padel. We współpracy z FFT i Marianne Vandaele cały tydzień był poświęcony Padel Wchodzi kobiecość PadelStrzelił do Lyonu i PadelStrzał Saint-Etienne. Od środy utworzono kilka slotów odkrywania i powitało ponad 120 kobiet, które były początkujące i niewtajemniczone w praktykę.

"To prawdziwe pragnienie wszystkich zespołów PadelZdjęcia kręcono w Caen, Lyonie, tutaj, w Saint-Etienne, ale także we wszystkich naszych przyszłych klubach, zwłaszcza w Metz i Reims, które zostaną otwarte w pierwszej połowie 2024 r., aby rozwijać praktykę kobiet i umożliwić wszystkim dzielenie się dobrymi chwilami z przyjaciółmi lub rodzina„, oznajmił Jérôme Doligé, założyciel firmy PadelStrzał.

Zgodnie z tym tygodniem, P1500 zamknie te kilka 100% kobiecych dni, ze świetnym występem w programie. Znajdziemy w szczególności Jessica Ginier i Lucile Pothier, którzy zaczną jako główni faworyci turnieju, zwłaszcza po zdobyciu tytułu na godz P1500 Wszystko w Villefranche.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.