Szukasz podręcznego kumpla, który pozwoli Ci manewrować w grze? Oto, co oferują strony partnerskie Padel Magazine.

Bullpadel jonowy CTR

Bullpadel Kontrola jonowa 2022

La Bullpadel Ionic CTR to zupełnie nowe, bardzo łatwe w obsłudze podniebienie, w szczególności dzięki nowej technologii STReinforce. Pianka MultiEva i mieszanka włókna szklanego i węgla na twarzach (Glaphite) zagwarantują Ci optymalną wydajność w każdej sytuacji. Jego niski balans zapewni maksymalną kontrolę dla średniozaawansowanych lub zaawansowanych graczy, którzy szukają wszechstronnego pala, skupionego przede wszystkim na zwrotności. Znajdziesz go na Padel PD za 199,95 €.

Starvie Titania

Starvie Titania Kepler 2021

Wszechstronna rakieta nastawiona przede wszystkim na kontrolę, StarVie Titania Kepler staje się modelem referencyjnym hiszpańskiej marki. Dzięki okrągłemu formatowi i miękkiej piance EVA jest zarówno poręczny, jak i wygodny. Z karbonową ramą i włóknem szklanym na przodzie, gwarantuje bardzo dobrą wydajność piłki. Palacz o profesjonalnej jakości, wyprodukowany w Hiszpanii, dostępny w cenie 179,90 € we francuskim Padel Sklep online.

Babolat Licznik Veron 2022

nowa Babolat Counter Veron to bardzo oryginalny pala. Dzięki nietypowemu kształtowi zapewni kontrolę wszechstronnemu graczowi, który lubi budować punkt od dołu toru i szukać elastyczności. Elastyczna czarna pianka EVA i powierzchnie Flex Carbon zapewnią dynamiczną moc i zagwarantują komfort oraz pochłanianie drgań. Uniwersalny pala, który znajdziesz za 199,90 € w Esprit Padel Sklep online.

Head Zefir 2022

Ważący 345 gramów nowy Zephyr jest lekkim, okrągłym pala, który oferuje dużo komfortu, w szczególności dzięki wygodnej piance. Poręczna, będzie idealna dla średniozaawansowanych graczy, którzy chcą skorzystać z doskonałej tolerancji i optymalnego pochłaniania drgań. Graphene 360+, obecny w kadrze i na twarzach, pozwoli Ci mieć wystarczającą moc, gdy przyjdzie czas na zakończenie. ona jest dostępny w cenie 151,90 € w Padel Numer Referencyjny.

Kosmos Cartriego

Nie zapominamy o początkujących z Cartri Cosmos. Lekki pala, który uwiedzie rozwijającego się gracza dzięki dużemu sweet-spotowi i niskiej równowadze. Miękka pianka EVA i włókno szklane po bokach zapewnią piłce wyjście, pochłanianie wibracji i komfort. Idealny koktajl dla początkujących graczy, którzy chcą bezpiecznie bawić się na stoku. Znajdziesz go na 129,00 € na rakietach śnieżnych Padel.

Black Crown Huragan

Dzięki piance SC White Eva, ramie 2TB AIR i włóknu szklanemu po bokach ta nowość Black Crown Hurricane, którym posługuje się Marta Marrero, przyniesie Ci zarówno przebaczenie, komfort, jak i świetną wydajność piłki. Wydłużona rączka pozwoli Ci wygodnie grać na bekhend obiema rękami, tak jak obecny, jedenasty gracz w rankingu WPT. Poręczny, wszechstronny i elastyczny pala, którego znajdziesz w Racquet Padel w cenie 162,00 €.

Równanie Nox WPT 2022

Okrągły kształt, ten pala będzie odpowiedni dla zaawansowanych graczy, którzy szukają wygody i zwrotności. Pianka HR3 zastosowana w profesjonalnych modelach marki zostanie wzbogacona o technologie mające na celu uczynienie palucha miękkim i przyjemnym. Chropowate włókno szklane 3k na twarzach pomoże Ci w wirowaniu, a w połączeniu z tłumikami AVS zapewni doskonałą absorpcję drgań. Pala z dużym sweet-spotem, który znajdziesz chez Padel Referencja, 149,00 €.

Bullpadel Wierzchołek 03 CTR 2022

Bullpadel-Vertex-03-CTRL-2022

Zgodnie ze swoją reputacją, wersja z 2022 r Bullpadel W Vertex 03 CTR nie brakuje technologii. Wyposażony w piankę MultiEva, ramę w 100% z włókna węglowego i węgiel 12k na twarzach, zapewni precyzję, moc i moc piłki doświadczonym graczom, którzy chcą czuć się komfortowo we wszystkich obszarach, jednocześnie korzystając z większej zwrotności. Bardzo wysokiej klasy, nieskazitelny pala, który jest dostępny na 324,90 € w Esprit Padel Sklep online.

Kubek Nox ML10 Pro czarny

Nox ML10 Pro Cup Black Oficjalna edycja 2021

Legendarny pala by Miguel Lamperti w czarnej wersji, by zadowolić wszystkich fanów, którzy chcieli go w tym kolorze. W programie znajdziemy wszystko, co przyczyniło się do sukcesu ML10 Pro Cup: okrągły kształt, pianka HR3 stosowana w modelach profesjonalnych graczy, rama z włókna węglowego i metalizowane włókno szklane po bokach, błyszcząca farba, dla sprytnego połączenia przebaczenia, wydajności piłki , kontrola i moc. Nieskazitelny kumpel, dostępny w cenie 189 € we francuskim Padel Sklep online.

Adidas Essnova CTRL 3.1

Zaawansowany gracz poszukujący precyzji i kontroli? Ten Adidas Essnova Carbon 3.1 CTRL powinien Cię zadowolić. Dzięki okrągłemu kształtowi i piance EVA Soft Performance, ten pala oferuje zwrotność i tolerancję. Karbon 3K na twarzach i szorstki relief Spin Blade Gritt pozwolą Ci uzyskać precyzję i zmaksymalizować rotację. Wszechstronny pala dla graczy, którzy kochają okrągłe kształty, który można znaleźć chez Padel PD za 144,90 €.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !