Będziemy mieli prawo do decydującego meczu pomiędzy Klubem Tenisowym Palavas i Casa Padel, podczas gdyAdrii Mercadal et Riwiera Rubena wygrał swój mecz z Thomas Leygue et mario huete !

To finał przed czasem pomiędzy dwoma wielkimi faworytami tych międzyklubów. Po pierwszym meczu pod dużym napięciem, wygrana przez Casa Padel, Palavas musiał wyrównać aby podtrzymać nadzieję na finał. Mając to na uwadze, para Mercadal/Riviera absolutnie musiała wygrać to spotkanie.

Bardzo wciągający pierwszy set

Ambicje zawodników z południa były jasne i na boisku dali z siebie wszystko. Jednak pomimo licznych okazji do przełamania, gracze Palavas nie mogą tego zrobić. (0 / 10).

Jest na 11e próbować że Mercadal i Riviera zrobią sobie przerwę. Najtrudniejsza część, gracze odpoczywają, niewłaściwie. Thomas Leygue et mario huete wrócić do wyniku.

Mimo wszystko Leygue i Huete zostały złamane po raz drugi, w najgorszym momencie: 6/5 dla Riviera/Mercadal. Tym razem para Palavów nie przegapi swojej szansy i wygrywa pierwszego seta tego meczu.

Niezdecydowany drugi set

Drugi set jest taki sam jak pierwszy: całkowicie niezdecydowany. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, kto wygra. Mario Huete pokazuje swoją siłę, ale często spotyka się z Adrią Mercadal, która jest spektakularna w obronie.

Jeszcze raz korzyść jest dla Palavasa kto robi pierwszą przerwę w tym spotkaniu. Jednak podobnie jak w pierwszym secie, jakby zawodnicy nie chcieli, żeby ten mecz się skończył, do gola wrócili Mario Huete i Thomas Leygue: 4/4.

Obydwa sety mogły zakończyć się tak samo. Nowy czas, Adria Mercadal i Ruben Riviera robią sobie przerwę. I tak jak w pierwszym secie, jakby ten mecz nie mógł mieć innego zakończenia, zwyciężyła para Riviera/Mercadal: 7 / 5 7 / 5.

STATYSTYKI MERCADAL RIVIERA N1

Nie przegap ostatnie spotkanie tego spotkania pomiędzy Casa Padel oraz klub tenisowy Palavas. Spotkanie pomiędzy Semmler/Zapata i Andornino/Ayats ma iść dalej Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.