Po przejściu na emeryturę Juana Martina Diaza, Pablo Lima, Bliźniacy Alayeto lub Zaplanowany wylot de Fernando Belasteguin w przyszłym sezonie nikt nie chce już przegrać Paquito Navarro.

Zapytany o pytanie przez hiszpańska gazeta Marca, ten ostatni chciał uspokoić swoich fanów. Rok 2024 nie będzie ostatnim sezonem 34-latka. Paquito ma nadzieję, że będzie mógł grać jeszcze przez kilka lat "Chcę pozostać w elicie jeszcze co najmniej 4-5 lat, aby mój przyszły syn mógł oglądać mnie na turniejach i grać w finałach.".

Przypominamy, że Paquito Navarro zostanie tatą w nadchodzących tygodniachlub nawet przez kilka następnych dni…

Dlatego nie jesteśmy blisko przejścia Sewilli na emeryturę: „Myślę, że poza wynikami odłożę słuchawkę w dniu, w którym stracę motywację". Dość powiedzieć, że Paquito ryzykuje irytacją najlepszych na jakiś czas. Zwłaszcza gdy widzimy pasję jednego z zawodników najbardziej wyrazisty w obwodzie..

Więc nie panikuj, gitarzysta padel jeszcze wiele dobrych lat przed nim. Na razie jednak nie wiemy, z kim zacznie nowy sezon. Czy byłoby to u boku pewnego Sanyo Gutiérreza ? Ciąg dalszy nastąpi…

W każdym razie Paquito Navarro złożył wspaniałą obietnicę odnośnie zakończenia kariery: „Nie wiem, czy będzie to za dwa, trzy, czy dziesięć lat, nie ma to znaczenia, wykorzystam to najlepiej jak potrafię". Tak się mówi.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.