Alors, że nie brakowało kontrowersji wokół tych interklub N1 2024, jeśli chodzi o obecność Hiszpanów w zespołach, rzeczywistość może być zupełnie inna.

Obecnie Peggy Maignien (30e) I Claire Lefebre (100e) miał okazję zagrać przeciwko światowej 12-tce, Aranzazu Osoro, z czym się wiązało Geraldine Sorel (25e). Końcowy wynik jest jasny: Palavas wygrywa pierwszy mecz, 6 / 2 6 / 0.

Na koniec spotkania, emocja jest obecna dla Peggy Maignien, która właśnie grała przeciwko jednej z najlepszych zawodniczek na świecie.

Marzenie o zagraniu Aranzazu Osoro

Od Fiony Ligi, kapitana Mas, minęło już trochę czasumarzymy o spotkaniu z zespołem Palavas ponieważ to zaszczyt grać przeciwko tak wspaniałemu zawodnikowi. Gra przeciwko niej to dla nas, przynajmniej dla mnie, gracza, po prostu monumentalna szansa padel amator. Nigdy więcej w życiu nie miałbym okazji zagrać przeciwko niej. Dziś rano byliśmy bardzo szczęśliwi, gdy dowiedzieliśmy się, że będziemy grać przeciwko Aranzazu Osoro.

Tworzyliśmy kompozycje i tak się złożyło, że znalazłem się z nią twarzą w twarz. Razem z moją partnerką (Claire Lefebre) byliśmy w świetnym nastroju, mówiąc sobie: „będziemy cieszyć się tą chwilą„. Chcieliśmy dać z siebie wszystko, nawet jeśli wiedzieliśmy, że będzie to skomplikowane. Ale, podeszliśmy do meczu bardzo pozytywnie.

Aranzazu Osoro

Niezapomniana gra

Osobiście jestem wielkim fanem Zazu. Śledzę ją w mediach społecznościowych, oglądałam jej finał podczas Master Final w Barcelonie. Można powiedzieć, że jestem prawdziwie miłośnik autorstwa Aranzazu Osoro.

Powiedziałem mu przed meczem i po meczu, że jestem kibicem. To prawda, że ​​w końcu emocje całkowicie mnie pochłonęły ponieważ byłem bardzo szczęśliwy, że udało mi się rozegrać ten mecz.

Miałem okazję z nim trochę porozmawiać. Jest bardzo przyjazna, bardzo przystępna, bardzo ludzka. Myślę, że ona jest naprawdę piękną osobą. Szansa na grę przeciwko niej jest szalona.

Kontrowersje w Interklubie

Oczywiście istnieją kontrowersje wokół pojawienia się w zespołach wielu Hiszpanów. Myślę, że FFT ureguluje tę kwestię w przyszłym roku. Wśród dziewcząt prawdą jest, że jest zespół, w którym była Hiszpanka i Argentynka, które grają na bardzo wysokim poziomie.

osobiście Nie szokuje mnie to bardziej że w drużynie jest dwóch obcokrajowców. To także część gry i dla nas, francuskich graczy, pozwala nam podnieść poziom gry. różnica poziomów jaka jest pomiędzy najlepszymi graczami na świecie a nami.

Wiem, że wśród chłopców jest kilka drużyn składających się z 3-4 hiszpańskich zawodników na bardzo wysokim poziomie. Ale dla nas, wśród dziewcząt, to nadal pozostało bardzo rozsądne.

Zatem niewątpliwie w przyszłym roku obowiązywać będą regulacje, ale jako gracz to wspaniałe chwile, które warto uchwycić.

Wstępny mecz

Nie możemy zapominać, że wszystkie mecze Interclub N1 2024 można śledzić dalej Padel Magiczny telewizor !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.