Le Premier Padel Bruksela P2 jest w pełnym rozkwicie, z szalone mecze i niezwykle atrakcyjne plakaty, ale niestety spotkania nie są transmitowane we Francji.

Jak ogłoszono na początku turnieju, Canal Plus, kanał, do którego posiada prawa Premier Padel we Francji, zdecydowała się transmitować tylko finał konkursu, na żywo w niedzielę od 14:00 (będziecie mieli także prawo oglądać podsumowanie brukselskiego P2 w Canal Plus Sport 360 we wtorek w Soir de Padel).

Ponieważ kanał szyfrowany zdecydował się nie transmitować meczów przed finałem, wypuścił sygnał, abyśmy mogli obejrzeć mecze na YouTube we Francji. Ale niestety, jak widać, w tej chwili to nie działa.

O ile wtorkowe mecze były wyraźnie widoczne we Francji, o tyle od środy już tak nie jest. Na chwilę obecną nie znamy przyczyny tej blokady, ale według wszelkiego prawdopodobieństwa sytuacja powinna zostać przywrócona podczas kolejnych turniejów. Francuscy kibice mogą być spokojni, wkrótce powinni móc zobaczyć mecze Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !