Skomplikowane dzisiejsze spotkanie dla Alix Collombon et Julia Bidahorria. Rzeczywiście, para francusko-hiszpańska zostanie skonfrontowana Delfi Brea et Bea González (TS2), w drugiej turze Premier Padel Bruksela P2.

Alix i jej partnerka Julieta Bidahorria zakwalifikowały się w środę do drugiej rundy losowania głównego w Brukseli. Pierwsza runda wygrała solidnie z lokalną parą: Helena Wyckaert (101) i An-Sophie Mestach (152). Zwycięstwo 6/2 6/3 pary Bidahorria/Collombon, która dzisiaj zmierzy się z drugim rozstawionym w turnieju.

W najbliższy czwartek Alix i Julieta czeka trudny mecz z Breą i Gonzalezem, zwycięzcami Puerto Cabello P2.

Zwolnione z pierwszej rundy Delfi i Bea biorą udział w turnieju. Spotkanie nie rozpocznie się wcześniej 17h. Najwyraźniej, brak transmisji na żywo we Francji, ale możliwość śledzenia przebiegu meczu poprzez wynik na żywo z FIP-u!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.