Piorun na Premier Padel Lotto Bruksela P2: Fernando Belasteguin wycofał się z rywalizacji…

Premiera duetu Belasteguin / Tello poczeka. Rzeczywiście, z wciąż nieznanego powodu rodak Pehuajo, który miał debiutować ze swoim nowym kolegą z drużyny w Belgii, został ostatecznie zmuszony do wycofania się. Mamy nadzieję, że Bela to nie łokieć znów jest przyczyną problemu i że już niedługo wróci na stoki.

Tak czy inaczej pod nieobecność „Bossa” Juan Tello zagra z niezarejestrowanym do zawodów Miguelem Semmlerem. TO Premier Padel wydaje się bardziej elastyczny niż World Padel Tour która nie zezwalała na ponowne łączenie par po zatwierdzeniu rejestracji... Jeśli „El Gato” koniecznie będzie zawiedziony koniecznością przełożenia swojej wielkiej premiery z rodakiem, to i tak będzie mógł się pocieszyć, wmawiając sobie, że na przynajmniej ma szansę wziąć udział w turnieju.

Duet Tello / Semmler zajmuje 10. miejsce, zamiast 5. dla Bela / Tello, co pasuje Jonowi Sanzowi i Coki Nieto, którzy obecnie tworzą 8. miejsce.

Jeśli nie będzie możliwości zobaczenia razem Beli i Tello w Belgii, w Brukseli nadal będzie wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia, m.in. wiele nowych par którzy zadebiutują w Tour&Taxis!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !