Federico Chingotto et Alejandro galan zakwalifikował się do finału Premier Padel Bruksela P2 po świetnej walce – zwłaszcza w pierwszej rundzie – z Coki Nieto et Jona Sanza.

Maszyna "Chingalanwydaje się całkiem proste nie do powstrzymania w tym P2 w Brukseli, podczas gdy 3 rozstawienie właśnie się zakwalifikowało swój drugi z rzędu finałpo tym, co wydarzyło się w Puerto Cabello ponad trzy tygodnie temu. Jednak Fede Chingotto i Ale Galan doznali kontuzji w pierwszej rundzie przeciwko Nieto/Sanz. Żadna z drużyn nie miała przerwy, mimo dwóch szans Chingotto/Galan, które jednak nie zostały wykorzystane. Pierwszy set powoli zmierzał w kierunku A decydujący tie-break aby móc wybierać pomiędzy nimi.

Podobnie jak w tym secie, ten decydujący mecz był bardzo zacięty. Do tego stopnia, że ​​było to konieczne Punkty 22 aby jedna z dwóch drużyn wygrała… Po wielu napięciach Fede Chingotto i Ale Galan objęli prowadzenie w tym meczu: 7/6(10).

Jak to często bywa, porażka pierwszego seta będzie bardzo boleć Coki Nieto i Jon Sanz, którzy nie zagrali już w tym meczu ani jednego meczu. Mimo dobrego przeciwnika w pierwszej rundzie, nie znaleźli już klucza do niepokojącego Chingotto/Galan. Rozstawiony z numerem 3, pełen pewności siebie po wygranej w pierwszej rundzie, nie pozostawił przeciwnikom żadnych szans... Zwycięstwo 7/6(10) 6/0 w 1h20 gry.

Federico Chingotto i Alejandro Galan wracają zatem do finału. Teraz czekają na swoich przeciwników, którzy zagrają jeszcze dzisiaj. Zmierzą się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Mike'a Yanguasa et Javi garrido, twarzą w twarz z tymi, którzy przeżyli noc Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustín Tapia.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.