Śledź na żywo w najbliższy wtorek początek losowania głównego Premier Padel Bruksela P2. W szczególności zobaczymy niektóre nowe pary którzy mają swój wielki debiut.

Po krótkiej przerwie najlepsi zawodnicy świata wracają na stoki w Belgii. Od 09:00 we wtorek rano będziemy mogli śledzić mecze na żywo na torze centralnym i torze 2 Lotto Bruksela P2.

Do najatrakcyjniejszych plakatów zaliczamy w szczególności premierę Rufo i Caldery przeciwko Ustero / Alonso w przypadku pań czy spotkanie w 100% hiszpańskie i w 100% nowe pary dla panów: Fernandez / Barahona vs Bautista / Rubio. Ze swojej strony Lamperti i Belluati, którzy wspólnie powracają, będą starali się, aby zaskakująca Oria i Sager nie nabrali pewności siebie.

Dzisiejszy program:

Linki do śledzenia spotkań:

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !