Często mówimy o błędach sędziowskich padel…ale ten sprzedał nam marzenie. Najwyraźniej sędzia jeszcze nie otrząsnął się po rozstaniu juan lebron et Alejandro galan...

Podczas ćwierćfinału pomiędzy Nieto/Sanz i Lebron/Navarro, nostalgia sędziego przejąć. Podczas ogłoszenia ten ostatni wymienia dwóch graczy, którzy wygrali mecz... jego język jest nieco rozwidlony i zamiast wymieniać Paquito i Lebrona, cytuje Lebrona i Galana.

Zrozumienie tego zajmuje każdemu kilka sekund. Juan LeBron wstaje pierwszy, a za nim Paquito odwraca się, by pokazać swoje nazwisko na koszulce przed zagraniem krótkiego utworu na gitarze. Scena ta wywołuje wesołość sędziego, który przeprasza machnięciem ręki.

Jak co, cztery lata trudno wymazać przyzwyczaić się tak łatwo. O ile separacja Juana Lebrona i Alejandro Galana jest już dobrze ugruntowana, sędziowie nadal mają pewne trudności z przyzwyczajeniem się do tego.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.