Porażka po raz pierwszy w tym sezonie w 1/XNUMX finału Acapulco PXNUMX, wówczas nieobecni w Wenezueli, Ari Sanchez i Paula Josemaria powracają do Belgii. A numery 1, które bez drżenia wygrały dwa pierwsze turnieje sezonu, wydają się wracać na właściwe tory.

Po wczorajszym zadaniu kwalifikatorom Cañellasowi i Navarro kary 6/2 6/2 za ich wejście do rywalizacji, w piątek podopieczni Angela Gonzaleza zrobili to ponownie przeciwko Claudii Jensen i Jessice Castello. Szósty rozstawiony, który miał nadzieję, że uda mu się wykonać ruch w brukselskim P6, nie był w stanie nic zrobić w obliczu ataku przed nim!

W ciągu zaledwie 1 godziny 11 Paula i Ari uzyskali wynik 6/2 6/2, co kwalifikuje ich do ostatnich czterech. Jutro to przeciwko zwycięzcom meczu pomiędzy Triay / Fernandez (TS3) a Llaguno / Sainz (TS8) bossowie toru będą starali się zakwalifikować do trzeciego finału w sezonie!

Aby śledzić pozostałe mecze w Belgii:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !