Po stronie Brukseli dochodzimy do sedna sprawy wraz z ćwierćfinałami rozpoczynającymi się w najbliższy piątek.

W kategorii kobiet mamy do czynienia z prawdziwym „rollercoasterem”, w którym na imprezie obecne są wszystkie czołowe miejsca. Wystarczająco, aby dobrze wróżyć bardzo miłym spotkaniom. Dwa mecze, które na papierze są najbardziej wyrównane, to Brea / Gonzalez (TS2) kontra Ortega / Virseda (TS5) oraz Salazar / Icardo (TS4) kontra Riera / Araujo (TS7). Castello i Jensen (TS6), przyzwyczajeni do wstrząsów, spróbują dokonać wyczynu przeciwko numerowi 1. Wreszcie Llaguno i Sainz (TS8) nie wydają się mieć broni, aby pozbyć się Fernandeza i Triay (TS3), ale ale. nigdy nie wiemy !

Wśród mężczyzn są najwięksi faworyci, ale hierarchia wciąż jest zachwiana Ostatnia noc. Niespodzianki kwartalne Lamperti / Belluati i Sanchez Chamero / Garcia, po wygraniu bardzo zaciętych walk wczoraj wieczorem, w najbliższy piątek spróbują powtórzyć ten wyczyn.

W tym kontekście najbardziej niezdecydowanymi plakatami ze strony męskiej są niewątpliwie Lebron / Navarro (TS2) vs Sanz / Nieto (TS8) oraz Di Nenno / Stupaczuk (TS4) vs Garrido / Yanguas (TS5).

Dzisiejszy program:

Le Premier Padel powinien nadal blokować retransmisję w ten piątek we Francji, ale nigdy nie wiadomo, czy nadal zostawiamy Ci link do Kanał YouTube Premier Padel, oraz Telewizja Red Bulla, szczególnie dla naszych hiszpańskich sąsiadów!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !