Przygoda Paquito Navarro i Juana LeBrona kończy się o godz Premier Padel Bruksela P2. Wersja 2.0 andaluzyjskiego duetu, który rozegrał tam swój pierwszy turniej, przegrał w ćwierćfinał.

Para Nieto/Sanz, która po wycofaniu się Fernando Belasteguina zajmuje w Belgii ósme miejsce, nigdy nie jest prezentem dla tych, którzy znajdą ją na swojej części tabeli. W piątek Hiszpanie po raz kolejny to udowodnili.

Jednak po wczorajszym odzyskaniu pewności siebie Paquito i Lebron w końcu wydawali się wyzwoleni i gotowi na wrzucenie wyższego biegu w ten piątek. Do oczekiwanej walki w końcu doszło, jednak nie spadła ona na ich stronę...

Andaluzyjczycy słono zapłacili za pierwszego seta, który przypomnieli sobie spotkanie z Muñozem/Garcią. Popełniając zbyt wiele błędów, podopieczni Rodriego Ovide momentami sprawiali wrażenie zagubionych na torze. Ich przeciwnicy wykorzystali przewagę i logicznie wygrali pierwszą rundę z notą 6/3.

Ale z tyłu, trochę jak podczas 6/4 finału, walczyli Paco i „El Lobo”. Znajdując rozwiązania, aby wejść do drugiego aktu, przejęli kontrolę i byli solidni, aby wszędzie wrócić do jednego seta: XNUMX/XNUMX.

To starcie bardzo utalentowanych zawodników zasłużyło na trzeci set i doszło do skutku. Belgijska publiczność była świadkiem ogromnej bitwy, która ostatecznie stanęła po stronie Sanza i Nieto. O ile w ostatnim akcie mieli piłkę do wyrwania tie-breaka, to faworytom zabrakło precyzji i gotówki. Końcowa ocena: 6/3 4/6 7/5 dla zawodników Maxi Grabiel.

Jak widać poniżej, spotkanie było bardzo zacięte:

Sanz i Nieto potwierdzają, że są prawdziwymi pretendentami do Top 8 (kiedy Bela powróci, będą parą z numerem 9) i zakwalifikują się do nowego półfinału po meczu z Wenezuelą. Jutro spróbują kontynuować swoją wspaniałą przygodę ze zwycięzcami meczu pomiędzy Chingotto/Galan i Sanchez Chamero/Garcia.

Ze swojej strony Paquito i Lebron będą potrzebować dostosowań, aby móc osiągnąć wyniki godne ich statusu. Oczekuje się ich już za niecały tydzień w Sewilli, przed publicznością, która powinna być im całkowicie oddana!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !