Niestety, Thomas Leygue i Fran Ramirez Navas nie zakwalifikowali się do drugiej rundy eliminacji Bruksela P2. Od ich pierwszego meczuzmierzyli się z bardzo solidną drużyną: Victorem Meną (82) i Federico Mouriño (70).

Thomas Leygue i Fran Ramirez nie wypadli w tym spotkaniu źle. Obaj gracze mieli niewielkie problemy z rozpoczęciem tego spotkania, po dwóch przełamaniach w pierwszym secie zdobywając zaledwie trzy punkty przy zagrywce przeciwnika!

Z kolei w drugim secie poziom gry był znacznie bardziej wyrównany. Obu zespołom udało się dwukrotnie przełamać i tym razem zwyciężyło Leygue/Ramirez Punkty 21 w serwisie Mouriño/Mena. Jednakże Thomas i Fran mogą żywić żal, prowadząc 5/2 w sekundę…

Jednak w tie-breaku drugiego seta Victor Mena i Federico Mouriño zdołali się zmobilizować i wygrać.łatwo". Thomas Leygue i Fran Ramirez ostatecznie przegrali 6/3 7/6(3).

Po stronie francuskiej w finałowym losowaniu w Brukseli wystąpi tylko Alix Collombon!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.