To jedno z głównych pytań wokół nowego kalendarza Premier Padel. Rzeczywiście, z końcem World Padel Tour, niektóre miasta przegrają swój turniej padel bardzo wysoki poziom. Nie będzie tak w przypadku Brukseli, ponieważ Open du World Padel Tour Belg ustąpi miejsca A Premier Padel P2.

Rzeczywiście, co potwierdzają nam nasi koledzy z gazety Le Soirturniej Gare Maritime Tour & Taxis utrzymany jest na rok 2024. Odbędzie się on w dniach 20-28 kwietnia i będzie częścią trzeciej kategorii turniejów P2. Jednak organizator Vincent Laureyssens jest przekonany, że najlepsi gracze na świecie nadal będą podróżować do Belgii: „Zawodnicy automatycznie powrócą do Brukseli, ponieważ podobał im się nasz turniej, a najlepsi są również zmotywowani do wygrania tej słynnej brązowej rakiety, którą sprowadzamy z powrotem do zagraj w każdą edycję.”

Nie, zwykle ponownie zobaczymy śmietankę plonów padel świat w Walonii w cztery miesiące!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !