Póki pozostaje chyba turniej Premier Padel zagrać w 2023 roku, całą planetę padel zastanawia się, gdzie odbędą się 24 etapy toru finansowane przez Qatar Sports Investment.

Od Premier Padel sformalizował zakup spółki World Padel Tourwiemy, że od przyszłego sezonu te dwa tory staną się jednym. Oznacza to zatem, że będzie mniej turniejów dla najlepszych graczy na świecie, ale także mniej terminów dla promotorów.

L 'Espagne, Z pięć wydarzeń, po raz kolejny będzie krajem, który najchętniej przyjmuje najlepszych graczy na świecie. Po raz kolejny najlepsi spotkają się na zakończenie sezonu w Barcelonie, w Palau Sant Jordi.

Kraje wybrane na gospodarzy turniejów Major w 2022 i 2023 r. (Katar, Włochy, Francja i Meksyk) nadal powinni być ci, którzy zorganizują cztery najważniejsze turnieje w 2024 roku.

La Francja powinien mieć prawo do dwóch turniejów w przyszłym sezonie, z prawdopodobnie P2 w Bordeaux. L 'Srebrzyk będzie także uprawniony do co najmniej jednego turnieju.

Oprócz Kataru, Zatoka Perska mógł otrzymać jeszcze dwa turnieje.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Stany Zjednoczone zazwyczaj po raz pierwszy organizuje konkurs Premier Padel Następny rok.

Powinniśmy więc odbyć trzy główne trasy koncertowe po Azji, Europie i Ameryce.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !