Jeśli zawsze lubimy oglądać najlepszych zawodników na świecie przy pracy, to na początku sezonu widzieliśmy, że zdaniem fanów dwie pary są naprawdę faworytami na rok 2024: Coello / Tapia i Lebron / Galan, Stupa i Di Nenno przyjechali całkiem nieźle daleko za.

Trzęsienie ziemi, które przełamuje pewną monotonię

Mimo to wielu z Was uważało, że Superpiby, choć w Waszych oczach słabsi od dwóch wspomnianych par, byli znacznie wyżej w walce o trzecie miejsce. Innymi słowy, wydawało się, że zmierzamy w stronę nieco monotonnego roku z bardzo dominującą „Wielką Trójką”.

Ale o ile pierwsze dwa turnieje zarezerwowały dla nas część niespodzianek, najpierw sensację Oria / Sager, potem Yanguas i Garrido, którzy pokazali, że mogą liczyć na coś lepszego niż granie drugich ról, my byliśmy świadkami prawdziwego trzęsienia ziemi wraz z rozdzieleniem Lebrona i Galana.

lebrona galana

A jeśli niektórzy miłośnicy, którzy mieli nadzieję zobaczyć prawdziwego Mano a Mano przez cały sezon pomiędzy Hiszpanami a Coello/Tapią, są nieco rozczarowani, inni są zachwyceni pomysłem zobaczenia nowych par walczących na szczycie tabeli padel Świat.

Bałagan pytań

Dziś zadaje się wiele pytań, a emocje przed P2 w Puerto Cabello, a zwłaszcza w Brukseli, narastają. W Wenezueli po raz pierwszy zobaczymy Chingotto i Galana. Czy budząca duże oczekiwania wśród fanów para będzie w stanie zmierzyć się z Arturo i Agustinem, ale także z Martinem i Franco?

Następnie w Belgii powinniśmy najpierw zobaczyć powroty par Paquito / Lebron, Momo Gonzalez / Alex Ruiz i Sanyo / Maxi, ale także zupełnie nowe stowarzyszenie Bela / Tello. Jakiej hierarchii możemy się spodziewać pomiędzy wszystkimi tymi parami? Na jakim poziomie po prawej stronie będzie znajdował się Fernando Belasteguin? Czy „El Gato” Tello odzyska pewność siebie, którą stracił od zakończenia współpracy z Chingotto? Kiedy zobaczymy przeciwstawienie Ale Galana i Juana LeBrona? Który z dwóch Hiszpanów poradzi sobie lepiej na koniec sezonu? …

Rozumiecie, pojawia się wiele pytań i czujemy wśród wszystkich wyczuwalne podekscytowanie Miłośnicy.

Ale wcześniej są to gracze Acapulco w tym tygodniu, także z kilkoma pytaniami: czy Garrido i Yanguas potwierdzą swój niesamowity występ w Katarze i ugruntują swoją pozycję wiodącej pary w dłuższej perspektywie? Willa Lebrona i Galana zakończyć swoją przygodę dobrym akcentem ? Czy Bela i Capra w końcu pokażą razem wielkie rzeczy? Czego można się spodziewać po Sanyo i Paquito, którzy są już gotowi się rozstać?

Wszystkie te zapowiedzi zmian położyły planetę padel w zamęcie, więc w nadchodzących tygodniach nie powinniśmy się nudzić!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !