Dziś rano rozpoczął się kwalifikacje Premier Padel Doha, pierwszy turniej nowego oficjalnego obwodu FIP!

Na starcie tych kwalifikacji było sześciu Francuzów, a czterech z nich nadal będzie na torach w drugiej rundzie.

Pary Bergeron/Vasquez i Scatena/Mercadal szybko poradziły sobie ze swoimi przeciwnikami, odnosząc odpowiednio zwycięstwa 6/0 6/1 nad Moyą/Navas i Abdullą/Al-Emadi. Nie ma problemu również dla Moreau/Kremnitzera, który wygrał 6/2 6/1 z Alamedą/Rodriguezem. W przypadku Leygue'a i Sagera Nagela było to trochę bardziej skomplikowane, ale zwycięstwo w dwóch setach z Włochami Di Giovannim i Salandro: 7/5 6/1.

Sprawa była bardziej skomplikowana dla Bastiena Blanqué i Dylana Guicharda, którzy przegrali z rozstawioną trójką, Gaspar / Rocafort: 3/6 3/6.

Dlatego jutro rano w drugiej rundzie znajdziemy pary Bergeron / Vasquez, Scatena / Mercadal, Leygue / Sager Nagel i Moreau / Kremnitzer, a przynajmniej możemy powiedzieć, że czekają na nich bardzo duże mecze! Zamiast tego sędzia:

  • 11:00: Leygue/Sager Nagel kontra Gonzalez/Vilarino (TS1)
  • 11:00: Moreau/Kremnitzer kontra Gaspar/Rocafort (TS3)
  • 11:00: Bergeron/Vasquez (TS6) vs Pozo/Fernandez (TS10)
  • 12:30: Scatena / Mercadal vs Diaz / Capitani (TS4)

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !