Przejdźmy do pierwszej rundy we wtorek w Acapulco. Jak zobaczycie w dzisiejszym programie, dzisiaj będziemy świadkami kilku bardzo dobrych starć.

Dla mężczyzn jest to początek 32. finału, a pod nieobecność czołowych rozstawionych, którzy powracają rundę później, mecze powinny być zacięte i wyrównane. Myślimy w szczególności o pojedynku Jofre / Hernandez kontra Oria / Sager, który zapowiada się bardzo interesująco. Czy po imponujących wrażeniach podczas UPT w Leganés, kwalifikatorzy będą w stanie zdominować parę, która wywołała sensację na początku sezonu w Riyadzie?

Wśród dziewcząt mniejsze pole wymaga mniejszego pola, dzisiaj rozgrywane są szesnastki i oczywiście z uwagą będziemy śledzić występ Juliety Bidahorrii i Alix Collombon przeciwko parze 5, Salazar / Icardo.

Dzisiejszy program w Acapulco:

Aby śledzić mecze, przejdź od 18:00 czasu francuskiego do Kanał YouTube z Premier Padel.

PNB areny

Cancha Caliente MX

Cancha Skechers

Cancha Gemela

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !